Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
221119114
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Viktor
Videl som vás asi v relácii Příběhy starých hospod s p. Pepom Poláškom v Hospodě nad Přejezdem. Pekná relácia. Pekná obec, Přímělkov. Všetko dobré.
Viktor
Michal Kupsa
Díky a zdravím, Přímělkov je i skvělé výchozí místo na vandr. :-)
Zuzka
Dobrý den,
Ráda bych se informovala na kolik vyjde výměna čipu u Nikon D 7200.
Děkuji za informaci.
Michal Kupsa
Dobrý den, to opravdu nevím, ale jistě vám to řeknou v servisu:
https://www.nikon.cz/cs_CZ/contact-us
Tomáš Motyčka
Dobrý den, na youtube jsem objevil píseň Nejkrásnější zem od Sosníka. Chtěl jsem se zeptat, zdali nemáte k této písni konkrétní hmaty akordů ?
S pozdravem T. Motyčka
Michal Kupsa
Dobrý den, zrovna jsem vám na YouTube odpověděl a poslal kontakt na Sosníkova bráchu, který by měl mít.
Josef Kubeček
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu ohledně tiskárny Canon TS9550. Četl jsem Vaši recenzi, ale ještě mám pár dotazů. Můžete mi prosím poslat svou emailovou adresu nebo číslo mobilu? Dost to spěchá. Děkuji za ochotu.
Jinak mě na Vašem webu zaujal odkaz na vandry. To je můj svět. Tak jsem z recenze sklouzl tímto směrem a strávil tak několik příjemných hodin. Vydedukoval jsem přibližné místo vaší osady a na mapy.cz a fotek jsem probrouzdal okolí. je nádherné, romantické.
Díky za to
Josef Kubeček
Michal Kupsa
Napíšu maila. :-)
Vít Skalník
Zdravím,
rád bych se zúčastnil nějaké akce, která se bude v dohledné době konat. Nemám na mysli přímo potlach - jak jste už psal níže není vhodné zvát někoho neznámého.
Měl jsem na mysli spíše výpomoc při akcích, jakou je například kosení Kančí louky.

Nějaké info o mě
Je mi 26 let, bydlím v Prostějově (ale dojezd po ČR není problém), a letos na čarodky se budu ženit (takže na akci bych vzal svou polovičku :-) )

Je to možná troufalé, ale myslím, že jsme slušní lidé co mají rádi přírodu, oheň a kytaru a rádi bychom našli podobně smýšlející partu.

Pokud souhlasíte tak bychom se mohli zkontaktovat, abych byl v obrazu, kdy a kde se nějaká taková akce bude konat.

Díky a mějte hezký den :-)
Michal Kupsa
Díky za nabídku, ale nám už je většině přes 50 a jezdíme spolu celej život v takové nějaké ustálené sestavě. Spíš bych zkusil někoho mladšího a blíž. :-)
Karel Koubek
Michale Ty kluku jeden šikovná jsi furt stejnej možná jen háro máš v šuplíku a to já taky ... v čera jsme hodili řeč ze společný foto Michal David/měl včera 52/ a Karel na osumdesátá léta, možná když se koukneš do fotogalerie tak mi poznáš...ahoooj v budoucnosti a brnkni rád Tě uslyšííím :-))))
www.barevnysvet.com /oranžový stránky/;-D
Michal Kupsa
Ahoj a přiznám se rovnou, že si tě už nepamatuju. :-)
Ale Roamna Davida si matně pamatuju i proto, že měl narozeniny ve stejnej den jako já. :-D
Robert
Moc se mi líbí fotky, které dáváte na web. Zabýváte se také reklamní nebo produktovou fotografií? Všechno nejlepší.
Michal Kupsa
Reklamní ani produktovou se vysloveně nezabývám, spíš okrajově. Co konkrétně potřebujete?
Fang
Škoda, doufal jsem, že jste tu éru nesvobody v Jundrově zažil, jinak Stopaři, ač pionýři, byli protirežimní organizace.
Michal Kupsa
Ale zažil, vždyť říkám, že téměř všichni členové to zažili, včetně mě. :-)
Fang
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda Sajtna Jobsko nějak vychází z trempu, kteří v Jundrově působili před revolucí. Co si pamatuju, tak Sajtna byla spjatá s pionýrskou skupinou Stopaři a jezdili na táborové přepady. Děkuji.
Michal Kupsa
Sajtna Jóbsko vznikla spíš jako taková trampská recese, jako sdružení trampů, kteří jsou nějak spojeni s Jundrovem. Téměř všichni členové byli aktivní trampové už za bolševika, ale rozhodně nemají a neměli nic společného s žádnou pionýrskou skupinou ani s žádnými táborovými přepady. :-)
Rudolf
Dobrý den.
Rád bych navštívil potlach na Oslavce. Víte o nějakém? Děkuji Vám za případný termín a místo.
S pozdravem
Rudolf Pierzchala
Michal Kupsa
Dobrý den, my v dohledné době potlach neděláme a zvát někoho na cizí potlach je tak trochu nezdvořilé. :-)
Václav Šmerák
Chápu, děkuji a jsem nějaký unavený z toho co se zde děje. :-(
Michal Kupsa
To já bohužel taky, ale to s tou Smetanovou vyhlídkou mě fakt naštvalo. :-(
Václav Šmerák
Dobrý den, připravuji informační panel do Krňan, který bude věnován zdejší lokalitě Přírodní park Střed Čech. Díval jsem se na váš web a nalezl foto Kobylí dráhy. Asi ze zdejší lokality budou ještě další foto. Rád bych vás požádal, jestli bych pro tento účel nezískal vaše 2 - 3 foto ( Medník, Sázava, Svatojánské proudy ... dle uvážení) Nejedná se mi o Máj ani Smetanovu vyhlídku. Z pochopitelných důvodů - zde se občané zbouřili proto návštěvníkům a nechci přilévat oleje do ohně... Děláme letos opět Třebsínské zvonění. 3.7. Nechcete zde vystavit nějakou z vašich foto? Jsem na mobilu 603196678. Děkuji za pochopení. V.Šmerák
Michal Kupsa
Dobrý den,
bohužel tentokrát nepomohu - stavíme domek a archiv mám někde zabalený a schovaný do doby, než se budeme stěhovat nazpět a ani přesně nevím, kde ho mám. :-)
Pokud jde o Smetanovu vyhlídku, tak tam bych klidně olej do ohně přilil, protože to, co se tam teď děje, považuji mírně řečeno za prasárnu. :-(
Tamara
Krása, moc děkuju.:-)
Michal Kupsa
Rádo se stalo. :-)
Tamara
Dobrý den,
zaujala mě vaše vášeň ke studování map a zabrousila jsem hlouběji na vaše stránky, které jsou opravdu zajímavé. Měla bych otázku k výletu - Kolem Výrovky za barokními mosty (11.2.2016). Píšete zde o staleté lípě ke které se vážou pověsti o oběšenci a strašidlech. Snažila jsem se dohledat tuto informaci, ale marně. Pomohl byste mi, prosím - z jakého pramene jste čerpal? Děkuji.
Michal Kupsa
Dobrý den,
info je ze hry geocaching, cituji: Na tomto míste, u cesty ze Zásmuk do Toušic, stojí již pet staletí lípa. Vypráví se, že na této lípe kdysi z neštastné lásky obesil mladík. Jako pripomínka tohoto cinu visel na lípe po dlouhá léta svatý obrázek a pod ním bylo modlitební klekátko. Cas zapracoval a dnes už tam není ani jedno ani druhé a ani jméno onoho neštastníka už dnes nikdo nezná. Škoda, že lípa neumí vyprávet. Možná, že by k príbehu mohla neco ríci moudrá sova, která casto tiše nad tímto místem prelétá. Nebo duch obešence, který se v noci u lípy zjevuje.
dejvis
SUPR STRÁNKY, MICHALE ! ;-)
Michal Kupsa
Díky. :-)
IVA REICHELTOVÁ
Dobrý den,

děkuji velmi za odpověď.
Michal Kupsa
Rádo se stalo. :-)
Michal Kupsa alias "Kapsa" - Webová prezentace - ! Všechny zde publikované fotografie jsou chráněny autorským zákonem !
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace