Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
1115159
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Anna Sedláčková
Ahoj,
prosím, nemáš kontakty na Šeďu a Dika z S.T.O. Monsun?
V roce 2014 jsi ve svém článku zmínil mého tatínka Šmodrchu - Jirku Košíka. 26.12.2018 umřel a jestli ještě žije někdo, kdo ho pamatoval,chtěla bych jim to říct, eventuálně poděkovat za to, že mě kdysi dávno nezabili, když jsem je nutila, aby mě houpali na houpačce ☺☺.
Aňa - Kuře (T.O. Jih...kdysi dávno)
Michal Kupsa
Ahoj, mám, pošlu zvlášť e-mailem. :-) Kapsa
Sam
Je to supr
Michal Kupsa
Díky. :-)
Milan Áda
Dobrý den/ahoj,

chtěl bych vás požádat o svolení k použití dvou vašich snímků členů DT - Luboše Maliny a Roberta Křesťana.Vaše skvělé fotografie bych rád připojil jako obrazovou přílohu k článečku pro trampský občasník Roverská Sosna.

Velmi děkuji za vaši odpověď.
M.Áda
Michal Kupsa
Ahoj, domluvíme se mailem. :-)
Pavel ADAM (E.T.)
Zdravim!
Rad zavitam na tyto stranky.
Kdyby jste nekdy planovali cesztu na severt (CeskoSas, Rovverky/Blizevedly, Kokorinsko) ...dejte vedet. Velmi rad se pridam.
Michal Kupsa
Ahoj, díky, na Roverky a okolí se teď ale bohužel hned tak nedostanu. :-(
Adel
Dobrý den, ráda bych se vás zeptala na svolení použít vaši fotografii vnitřku kostela sv. Josefa na Malé Straně do soukromého svatebního alba pro mou sestru. Před 11 lety tam měli svatbu a nějak zapomněli vyfotit vnitřek, ale na památku by ho tam rádi měli, vaše fotografie se mi nejvíce líbila.
Michal Kupsa
Dobrý den, v pohodě, použijte. :-)
Pousťa
Ahoj, mám partu kamarádů, se kterými chodíme vandry po celé ČR a všichni jsme taky z celé ČR. Nemáme osadu, je to tak jak máme čas a sejdeme se.
Loni jsme cestou náhodou narazili na výstavu trampské tvořivosti od T.O. Roza a teď to vypadá, že bychom ve stejnou dobu mohli mít cestu kolem. Takže jsme si řekli, že bychom se rádi připojili a přidali k dobru své kytary. Můžeš mě, prosím, spojit s někým, kdo mi dá víc infa o celém potlachu/výstavě?
Díky,
TS Pousťa
Michal Kupsa
Ahoj, pošlu ti to e-mailem. Kapsa
David
Ahoj, chtěl bych se zeptat,na nějakou akci na Oslavě. Rád bych se přidal. Jezdím často sám....
Michal Kupsa
Stačí to občas prohnat Googlem, nedávno byl sběr odpadků, v Březníku bývá slet fandů Kamelotu atd ....
Bazi
Ahoj, mám na Tebe prosbu. Už dlouho se snažím dohledat kontakt na někoho, kdo vydává časopis Oslavské boudy. Už jsem psal na pár emailů, ale odpověď žádná. Chtěl bych si časopis předplatit, pokud je ještě vydáván. Můžeš mi, prosím, podat nějaké informace.
Ahoj Bazi
Michal Kupsa
Ahoj, přiznám se, že už ani nevím, jestli Oslavské boudy ještě vůbec vychází. Už pár let vychází tak nějak nepravidelně, max 1 - 2x ročně a zhruba rok už nevyšly vůbec. Bohužel moc nekomunikují ani se mnou a můj návrh na internetovou verzi taky neprošel, takže aktuálně vůbec nevím, jak to s Oslavskýma boudama je.
václav burle
V sobotu a v neděli vyjíždí parní vlak ze Smíchova na Křivoklát. Tedy kdyby jsi si chtěl udělat snímek. Odjíždí po půl desáté. Ale raději si to ověř aby jsem následně nedošel z tvý strany újmy. Odpoledne se vrací. Tak už jenom najít to správné místo.
Michal Kupsa
Díky moc za info, ale nějak to teď vůbec nestíhám. :-(
Karel
Dobrý den, nevím jaká náhoda mě Vás podstrčila do vyhledávače? Zaujal mě Váš web i Váš nadhled a přístup k životu. Pobavilo mě, že jste stejný ročník i rodák...ještě chybí stejná škola... :-)

K věci. Loni jsem se neplánovaně ocitnul na onkologii a kolega, který to "měl za pár" mě okouzlil nádhernými fotografiemi. Můj "věrný a otlučený kompakt NIKON" už dosloužil a tak jsem se po zhlédnutí Vašich recenzí rozhodl, zkusit si udělat radost koupit zrdcadlovku... Bylo by moc odvážné chtít si s Vámi mailnout/zavolat? Nebo se potkat?

Pár rad by se hodilo... Vím že talent nemám, ale snad tím ostatní fotografy neurazím, když budu fušovat...

PS: Moc se mi líbí pirátská lebka při kliknutí na Vaše fotky :-)

Dobré světlo a krásné zážitky Vám přeje Karel
Michal Kupsa
Dobrý den,

stejný ročník i rodák? Jako z Jundrova? To bysme se museli znát. :-)
Jinak jasně, není problém si napsat.

Zdravím a přeji dobré světlo.
Kamil
Dobrý den. Nezapomněl jste uvést o sobě ješte náhodou na něco? Třeba na nějaký objektiv, nebo na nějaké další rádio? Tohle jsem už dlouho neviděl.Vaše pýcha je opravdu zábavná. Zaujal mne jeden z vašich článků, kde solidně a věcně píšete.Ale proklikal jsem se na Vaši osobní stránku a ta mi způsobila tuto reakci. Omlouvám se a přeji mnoho úspěchů v práci a při budování své osobní důležitosti.
Michal Kupsa
Určitě zapomněl - za 20 let co se věnuji recenzím fototechniky by se pár dalších objektivů jistě našlo. Tady ale uvádím jen ty, ze kterých jsou na mém webu i fotky. Díky za starost o mé osobní blaho a přeji totéž i Vám. :-)
Jiří
Ahoj Kapso,
sháníš ještě "Hejno kondorů" ?

Text mám doma, taková syntéza, jak jsem to za ty léta odposlechl. Akordy tam nejsou, ono je to docela jednoduché ...
Ale byl bych je schopen je nam i nějak "naznačit"

ahoj
cigán
Michal Kupsa
Ahoj, moc díky, ale všechno dobře dopadlo a už to mám. Díky a ahoj. Kapsa
Jirka
Dobrý den,předem děkuji,že máte fajn zpracované recenze.Jak tady vidím nejsem sám v rozpacích.Jsem amatér a chci si koupit zrcadlovku.Dostal jsem nabídku na Nikon D3400 a D5300,obojí se stejnými objektivy.Je opravdu znatelný nižší výkon blesku a méně ostřících bodů?Je to v běžném focení velký problém?Hlavně tedy prosím co by jste doporučil?..Starší D5300 nebo novější D3400....moc díky za radu,Jirka.
Michal Kupsa
Dobrý den Jirko, viz níže, volil bych D3400 prostě proto, že je novější.
Petr Werner
Dobrý den pane Michale.Chtěl bych vás poprosit o radu při výběru mé první zrcadlovky.Jsem začátečník a po přečtení mnoha recenzí a článků z toho mám hlavu jak pátrací balón.Vybral jsem mezi čtyřmi a to Nikon D3400,D5300,Canon 200D a 750D.Jaká je podle vás pro mně jako úplného začátečníka vhodná(cenová relace setu do 20.000Kč).Ještě poznamenám,že u těch Canonů mně straší o trochu menší velikost snímače.Je to až tak velký rozdíl v té velikosti snímače mezi Nikonem a Canonem?Díky Petr
Michal Kupsa
Dobrý den, rozdíl ve velikosti snímače Canon a Nikon je zanedbatelný, přesto bych ale volil Nikon, konkrétně D3400, protože je nejnovější a čip má stejný, jako vyšší modely.
Honza Hanák
Dobrý den,mohl bych Vás požádat o názor,radu co se týká výběru?...Dá se vůbec porovnat Zrcadlovka a kompakt s výměnným objektivem?Parametry mají dle popisků velmi shodné,v některých recenzích velmi pochvalné.Dokonce mi doporučili,že co se týká rozměrů,váhy a snad i ceny je výhodnější ten kompakt s výměnnými objektivy.Výstup,snímač,nastavení a korekce hodnot prý jsou stejné...co Vy na to?...jak by jste to hodnotil,beru Vás zde jako odborníka co tomu rozumí,díky za odpověď.
Michal Kupsa
Na to se bohužel nedá odpovědět v pár větách, navíc každý má jiné osobní preference a potřeby.
Já osobně ale stále preferuji klasickou zrcadlovku. :-)
Zdeněk L
Dobrý den ještě jednou,čtu tady Vaše recenze na Nikony,koukám všude po recenzích a musím pochválit Váš přístup.Dobře napsáno,tak nějak normálně i pro amatéry,abychom to pochopili.Ještě prosím jedna rada než koupím,je lepší investovat do Nikonu D5600 nebo D5500,D5300 je dostačující...nebo snad bohatě postačí ta D3400?...vím,že jsou to jiné řady proti sobě,ale spousta recenzí a názorů to hodnotí jako zbytečnou investici,teda pokud laik opomine trochu znatelnou kvalitu výstupu a kvality fotky a pak Wifi,otočný displey a tolik modní sdílení na netu.Omlouvám se,že otravuji rád bych fotil hezky,ale na druhou stranu bych nerad zbytečně cpal peníze do těla,raději do objektivů....díky moc za radu...:-)
Michal Kupsa
Dobrý den, díky, snažím se to psát srozumitelně. :-) Jinak třeba D5600 a D3400 mají samotnou obrazovou kvalitu víceméně stejnou, protože v obou je použit téměř identický čip, takže to ostatní je už jen na Vás, zda to využijete či nikoliv.
Michal Kupsa alias "Kapsa" - Webová prezentace - ! Všechny zde publikované fotografie jsou chráněny autorským zákonem !
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace