Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
132119715
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Mirek Popelka
Hezké nedělní dopoledne,

super příspěvek v nedělní Toulavce 20.10.2013. Potěšil, pohladil i roztesknil. Dík za podnět k natočení v ČT1. Beztak to byla Vaše práce. Byl to na Toulavku celkem vyjímečně obsažný příspěvek. Mirek
Michal Kupsa
Děkuji, to jsem moc rád, že líbilo. Ještě bych rád udělal aspoň jeden další díl, protože tohle ještě zdaleka nebyly ty nejhezčí vyhlídky. :-)
Monika Vyležíková
Dobrý den,

při hledání kostela Panny Marie v Glubczycích mi naskočily Vaše stránky s různými fotografiemi.
Chtěla jsem se zeptat, zda nemáte nějaké fotografie právě z výše zmiňovaného kostela, popřípadě i fotky z Glubczyc, které bychom mohli uveřejnit na naše webové stránky www.silesiatourism.cz.
Dále bych Vás ráda informovala o fotosoutěži, která právě probíhá v našem mikroregionu. Téma soutěže je : památky, příroda, turistika v každém ročním období. Více informací o fotosoutěži naleznete na www.silesiatourism.com/fotosoutěž.
Můžete se zapojit :-).

S pozdravem
Ing. Monika Vyležíková
Město Krnov, odbor školství, kultury a sportu
Michal Kupsa
Dobrý den, písnu Vám mailíka. :-)
Zuzana Svobodová
Super stránky.:-)
Michal Kupsa
Díky. :-)
Pavla Výšková
Ahoj Míšo,
včera jsem se viděla s Jardou Mertou. Prý vyhořely Ljadiny těsně po rekonstrukci. Škoda přeškoda. Jarda je v naší turistické partičce a jedeme společně na Vltavu.
Měj se prima a ať se daří

Pavla
Michal Kupsa
Ahoj,
heh, u Vltavy teď bydlím. :-) Jinak Ljadin veliká škoda, už jsem to napsal Fíkovi, aby to nafotil, až pojede za chvíli kolem. Je to fakt veliká škoda, tam se mi moc líbilo a rád na to vzpomínám. Uvažuju, že tam pojedu ještě do třetice .... ;-)
Michal
Ing. Antonín Kupsa
Vážený jmenovče,
zcela náhodou se mi dostal do rukou váš článek o rozhledně na Neštětické Hoře u Benešovat. Musím vám dát za pravdu, že to není architektonický klenot, ale i to málo, co je z ní vidět, stojí za to. Mohu poslat i ukázku zajímavého záběru.
Jinak si dovoluji opravit číslo o počtu rozhleden v této republice. Již dávno překročilo tři stovky a podle mého odhadu se blíží počtu 350. (je pravda, že rozdíl může být v tom, co rozhledna je a co není). Trochu se kolem nich "motám" a blížím se k počtu 150 navštívených.
Zdravím a přeji hodně úspěšných "úlovků" na vašich cestách.
Ing. Antonín Kupsa
Sezimovo Ústí
Michal Kupsa
Zdravím jmenovce!
Už jsem někde zaslechl, že na Táborsku mám jmenovce, který je expert na rozhledny - přeci jen, nás Kupsů zase tolik není. Ten zajímavý záběr by mě moc zajímal, pošlete prosím .... :-)
Zdravím a třeba někde na viděnou.
Jiri Novacek
Zdravím, nemáte náhodou nějaký aktuální pohled na stav v údolí Kocáby. Ideálně někde v okolí Majáku a Luisiany? Děkuji
Michal Kupsa
Bohužel nemám ale zítra se tam asi zajdu kouknout, tak kdyžtak dám vědět.
Šmerák
Dobrý den, dokončil jsem publikaci Toulky mezi Vltavou a Sázavou, kde mám vaše foto, rád bych vám ukázal a potvrdil si, že mi foto do publikace dáváte. Pošlete mail nebo se ozvete. Děkuji. V. Šmerák, mob. 603196678, v.smerak@seznam.cz:-)
Michal Kupsa
Díky za info, poslal jsem Vám e-mail. :-)
Miky
Ahoj. Tak nějak náhodou jsem se dostal k podívání na poslední fotky a nedá mi to nenapsat, protože jsou víc než nádherné (zejména ty s Ohněm). Klobouk uctivě smekám. Miky
Michal Kupsa
Ahoj a díky, snad se někdy u takového ohně sejdem. :-)
Kubrt Samorost
Ahoj Kapso, Kamaráde. Nějak jsem došel na Tvoje stránky a moc se mi tu líbilo. Už jsme se potkali na Tišnovských osadách. Takže suchou stezku s modrou oblohou.:-)
Michal Kupsa
Ahoj, díky a snad se zase někde potkáme ! :-)
Mirek
http://www.severka.nfo.sk
Bude se konat zajímavá akce - ČESKOSLOVENSKÁ SLEZINA !!!
Michal Kupsa
Díky za info ale přiznám se, že tohle není nic pro mě.
Václav Šach
Kostel funguje. V neděli od pul 9 jsou bohoslužby.
Ale je tam fakt zima jak v kostele..:-)
vsach
Michal Kupsa
Jo, to věřím, ona většina kostelů u nás stále funguje ale já tam nerad chodím při mši, abych svým cvakáním nerušil. Ale občas jedu kolem, tak se určitě zastavím i v létě.
vsach
Keš v BYstřici http://coord.info/
GC33YVG je enable.

Prosím, prosím o nějakou pěknou fotografii do logu,

nebo i do mailu. Díky

:-) vsach
Michal Kupsa
Díky za info, snad se tam brzy dostanu a něco nafotím. Zajímal by mě hlavně interiér místního kostela ale ten asi bude otevřený až v létě ....
Pavel Štěpánek
Dobrý den, kde by se prosím dala sehnat kniha Ázerbájdžán – Mezi východem a západem, kterou zmiňujete ve svém článku o Azerbajdžánu ? Předem děkuji za radu a přeji mnoho skvělých zážitků na Vašich cestách. P
Michal Kupsa
Dobrý den, kniha není běžně v prodeji. Vydala ji Ázerbájdžánská ambasáda, zkuste se ale obrátit přímo na ně a případně se odkažte na mě, věřím, že Vám vyjdou vstříc a knihu Vám pošlou. Kontakt najdete například na webu Ministerstva zahraničí.
Quido
Ahoj,máš super galerii a líbí se mi Tvé vandry,sám jich mám za sebou bezpočet....Ať se daří i nadále!!!
Michal Kupsa
Ahoj a díky, to jsem rád, že se stránky líbí. Vandrů mám za sebou taky hafo a zdaleka ne všechno mám tady zdokumentované ale budu to časem ještě doplňovat. Tak ještě jednou díky a ať se ti daří! Ahoj!
Ing.Zdeněk Hofmann
Dobrý den Michale, tak jsem zase jednou zabrousil na Vaše stránky a hned jsem zjistil, že se Vám Mongolsko trochu zvětšilo o pár krásných snímků, což je u Vás, na rozdíl ode mne, samozřejmostí. Dávám Vám tímto na vědomí, že jsem si opět několik snímků vypůjčil, můžete si je zkontrolovat na mých stránkách v oddíle Fotoalba - pod Vaším jménem.

Mnohokrát děkuji a zdravím.

Zdeněk
Michal Kupsa
Vaše stránky mi nefungují, nicméně pokud je u toho klikací odkaz, tak nemám nic proti.
Mirek
Ahoj, dnes jsem Pípákům znovu posílal vzkaz, že se chci stát členem spolku, tentokrát do knihy návštěv, ale stále nikdo nereaguje. Nevíš, co se s nimi děje ? Díky za odpověď :-(
Michal Kupsa
Ahoj, to bohužel fakt nevím, oni ty stránky zase až tak moc nesledují. Doporučuju spíš osobní kontakt s někým ze spolku. Kdyby bylo nejhůř, písni mi maila, poslu ti na někoho kontakt.
Michal Kupsa alias "Kapsa" - Webová prezentace - ! Všechny zde publikované fotografie jsou chráněny autorským zákonem !
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace