Domů » Ostatní » Informace o ochraně osobních údajů

Ochrana osobních údajů

1) Michal Kupsa (IČ 05898064), se sídlem Stromovka 5, Brno, 637 00, zpracovává v případě zápisu do databáze odběratelů newsletteru nebo odeslání zprávy pomocí kontaktního formuláře ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dříve i dále jen „Nařízení“), následující osobní údaje:

  • Jméno, příjmení a email

2) Jméno, příjmení a email je nutné zpracovat pro odesílání obchodních sdělení nebo pro odeslání odpovědi na zprávu z kontaktního formuláře. Tyto osobní údaje budou Michalem Kupsou zpracovávány po dobu 3 let.

3) Zpracování osobních údajů je prováděno Michalem Kupsou tedy správcem osobních údajů.

4) Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů - tento výmaz však bude mít za následek ukončení jednání o smlouvě
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V Brně dne 21. 5. 2018Michal Kupsa alias "Kapsa" - Webová prezentace - ! Všechny zde publikované fotografie jsou chráněny autorským zákonem !
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace