Domů » Články » Aktuality » Nové odesílání aktualit

Nové odesílání aktualit

Doposud jsem Vám, svým kamarádům a známým rozesílal novinky na svém webu klasicky, ručně e-mailem. Jenže doba pokročila a některé poštovní servery začaly citlivěji vnímat rozesílání e-mailů na více adres současně. To je v pořádku, protože jde o jeden z nástrojů na boj proti spamu, bohužel to ale poslední dobou čím dál víc odnáší i moje e-maily s novinkami, které jsem vám rozesílal a které se teď k vám často vůbec nedostanou. Proto jsem požádal svého kamaráda a vynikajícího programátora Michala Vitáska, aby mi na web doplnil "novinkovač", tedy nástroj pro bezpečné a spolehlivé rozesílání informací o novinkách na svém webu. Pokud tedy chcete ode mě nadále dostávat informace o nových článcích a fotografiích, použijte prosím formulář pro přihlášení k odběru novinek:

Chci odebírat novinky z webu www.michalkupsa.cz

Formulář pro odběr novinek je maličko složitější, než je obvyklé, ale je to proto, abych vás zbytečně neotravoval informacemi, které vás nezajímají. Můžete si sami zatrhnout, které novinky, respektive z kterého oboru chcete dostávat. Můžete je i kombinovat, případně odebírat všechno. Jedinou povinnou položkou je e-mail, na který vám budou novinky chodit. Nepovinně můžete doplnit i své jméno. Tahle volba je tam jen proto, abych se případně v databázi lépe orientoval.

Jinak se nemusíte bát, že bych vás zahlcoval spoustou infomailů, budu se snažit novinky rozesílat v rozumné míře, zpravidla jen jednou za několik týdnů. Pokud byste časem chtěli odběr zrušit, nebo změnit nastavení či e-mailovou adresu, stačí mi na libovolný infomail odpovědět nazpět.

Další novinkou na mém webu je také to, že Michal Vitásek (opravdu skvělý programátor, pokud uvažujete o vlastním webu, pak jej neváhejte kontaktovat) mi doplnil další funkci, kterou je možnost vkládání kódů třetích stran, takže nyní častěji v článcích i v galerii uvidíte různé typy map (například Mapy.cz u tipů na výlety po České republice), ale také virtuální prohlídky, videa a další vychytávky. Budu se snažit tuto funkčnost nyní využívat naplno.

Děkuji za pozornost a případné přihlášení k odběru.

Michal Kupsa alias Kapsa

P.S. - Samozřejmostí je, že vaše e-mailové adresy nebudou nijak zneužity, uloženy jsou pouze v mém PC.

Na závěr ještě anketa, která je průzkumem vašeho zájmu:

Anketa: Které téma článků a fotografií Vás u mě na webu zajímá nejvíc ?

Celkem hlasovalo 179 lidí


Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
1561207
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Michal Kupsa alias "Kapsa" - Webová prezentace - ! Všechny zde publikované fotografie jsou chráněny autorským zákonem !
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace