Zase ve vlaku ....

Zase ve vlaku ....

Popis: Nakonec jsme se po celém dni putování dostali zase zpátky až do Nikolo - Poloma, kde nám naštěstí za chvíli jede osobní vlak do Neya. Vlak to byl opravdu zvláštní, povšimněte si, že pouhé dva osobní vagóny táhnou dvě obří lokomotivy (opět české výroby).

Zobrazeno: 4624 ×


Váš komentář k fotografii

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
173221822
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Pod touto fotografií se nenacházejí žádné záznamy.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace