Popis: V Nikolo - Poloma nakupujeme nějaké základní zásoby, dáme si vydanou snídani a už sedíme v maršrůtce (něco jako taxi-autobus) do Parfeněva. Dál ale bohužel nic nejede, no tak aspoň něco.
Viktor je těžce vysmátej, poprvé sedí v pravé ruské maršrůtce. 
Zobrazeno: 5307 ×