Ahoj nejsem tramp ale turista, protože jsem tímto údolím procházel více než 100x.Tak tohle místo, vlastně celé údolí od Náměště až po Ketkovák, považuji za jedno z nejkrásnějších míst v ČR. Pamatuji doby, kdy tam stály totemy tři. Jinak máš pěkné fotky. Miloš
Michal Kupsa
čtvrtek 22. říjen, 2015
Jo, jo - taky ještě pamatuju, když byly totemy tři, taky se tomu někdy říkalo U tří totemů. O pár fotek dál jsou trosky jednoho z nich. Jinak souhlas, Oslavka je nádherná, jezdím tam už 30 let ....
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace