50. výročí T.O. Zlatá podkova

50. výročí T.O. Zlatá podkova

Popis: Vše je již vzorně připraveno na večerní potlach.

Použitá fototechnika: Nikon D7200 / AF-S DX Nikkor 16-85mm f/3,5-5,6 G ED VR

Expoziční data: Čas: 1/40, Clona: 8.0, ISO: 400, Ohnisková vzdálenost: 16 mm

Zobrazeno: 4251 ×


Váš komentář k fotografii

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
41422413
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Kamenický
Ahoj nejsem tramp ale turista, protože jsem tímto údolím procházel více než 100x.Tak tohle místo, vlastně celé údolí od Náměště až po Ketkovák, považuji za jedno z nejkrásnějších míst v ČR. Pamatuji doby, kdy tam stály totemy tři. Jinak máš pěkné fotky. Miloš
Michal Kupsa
Jo, jo - taky ještě pamatuju, když byly totemy tři, taky se tomu někdy říkalo U tří totemů. O pár fotek dál jsou trosky jednoho z nich. Jinak souhlas, Oslavka je nádherná, jezdím tam už 30 let .... :-)
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace