Popis: Tohoto roku jsem byl jedinej, kdo přijel vlakem a jeden z mála, co spal pod širákem. I tak to ale bylo skvělý!
Zobrazeno: 4118 ×
Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda