Našel jsem v krabičce s trempskými a junáckými insigniemi tento odznak - indiánská hlava s nápisem ROWERS - při vyguglování jste mi vypadl vy s vlajkou indiánské hlavy . Nevím není-li to ale znak nějakého sportovního klubu - poradíte - obrázek odznaku zašlu na Váš meil,jak dostanu reakci a kontakt na Vás.
Michal Kupsa
pondělí 21. září, 2020
Jde o trampskou osadu Rowers a jsou to mí dobří kamarádi, takže by mě ten odznak dost zajímal - pošlete prosím foto, děkuji.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace