Popis: Já jsem se ale kolem půlnoci raději odebral do lesa, protože v hospodě se mi moc spát nechtělo - bylo tam fakt docela vedro ....
Zobrazeno: 5127 ×
Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda