Muzika jela dlouho do noci

Muzika jela dlouho do noci

Popis: Já jsem se ale kolem půlnoci raději odebral do lesa, protože v hospodě se mi moc spát nechtělo - bylo tam fakt docela vedro ....

Zobrazeno: 5127 ×


Váš komentář k fotografii

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
41114213
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Pod touto fotografií se nenacházejí žádné záznamy.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace